Loading...

Gélové farby podľa farby

Počet produktov: 334
Akcia
- 15%
Gélová farba Antique Living Coral, 25 g - Sugarflair

Gélová farba Antique Living Coral, 25 g - Sugarflair

Gélová farba Antique Living Coral. Balenie 25 g.
5,30 €
4,50 €
18 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Bestseller
Gélová farba červená, 28 g - Wilton

Gélová farba červená, 28 g - Wilton

Wilton Icing Color Red 28 g je koncentrovaná červená gélová farba, s ktorou rýchlo a jednoducho ob

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Gélová farba čierna 0282, 28 g - Wilton

Gélová farba čierna 0282, 28 g - Wilton

Wilton gélové farbivo Black 28 g je koncentrované čierne cukrárske farbivo, ktorým rýchlo a jednoduch

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba ZELENÝ LIST, 28 g - Wilton

Koncentrované gélové potravinárske farbivo v prirodzenej listovozelenej farbe, s ktorým ľahko zafa

2,90 €
10.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba – tmavozelená, 28 g - Wilton

Gélová farba tmavozelenej farby, určená na farbenie tortového fondánu, cesta a krémov. Hmotnosť: 2

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba žiarivo žltá, 28 g - Wilton

Svetložltá gélová farba určená na farbenie polevy, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba NEBESKÁ MODRÁ, 28 g - Wilton

Gélová farba, odtieň nebesky modrá, na farbenie potahovacích hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba tuba (Blue) 20 g - Food Colours

Modrá gélová farba Food Colours v tube 20 g ľahko zafarbí fondant, marcipán, krémy, polevy aj cest

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tuba (Green) zelená 20 g - Food Colours

Zelená gélová farba v tube pre ľahké dávkovanie. Vhodná na farbenie fondánu, marcipánu aj krému.

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tubička (Pink) ružová 20 g - Food Colours

Ružová gélová farba v tube na ľahké dávkovanie. Vhodná na farbenie fondánu, marcipánu aj krému.

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba KRÁĽOVSKÁ MODRÁ, 28 g - Wilton

Gélová farba v odtieni kráľovská modrá na farbenie fondánov, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba v tube (red) – červená, 20 g - Food Colours

Červené gélové farbivo v tube pre jednoduché dávkovanie. Vhodné na farbenie potahovacích hmôt, marcip

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tubička (Violet) fialová 20 g - Food Colours

Fialová gélová farba v tube pre ľahké dávkovanie. Vhodná na farbenie fondánu, marcipánu aj krému.

2,10 €
10.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba FIALOVÁ, 28 g - Wilton

Fialová gélová farba na farbenie cukrárskych hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tuba (Black) – čierna, 20 g - Food Colours

Čierna gélová farba v tube pre jednoduché dávkovanie. Ideálne na farbenie fondánu, marcipánu aj krému

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba, tubka (Yellow) – žltá, 20 g - Food Colours

Žltá gélová farba v tube pre jednoduché dávkovanie. Vhodná na sfarbenie potahovacích hmôt, marcipánu

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Sada gélových farieb Fractal (5 × 12 g) - Fractal

Koncentrovaný gélový pigment určený na farbenie potahových hmôt, krémov, gélov a cesta.

8,00 €
13.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tuba (Brown) hnedá 20 g - Food Colours

Hnedá gélová farba v tube pre jednoduché dávkovanie. Vhodná na farbenie potahovacích hmôt, marcipánu

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba TMAVO RUŽOVÁ, 28 g - Wilton

Tmavoružová gélová farba na sfarbenie potahovacích hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba RUŽOVÁ, 28 g - Wilton

Ružová gélová farba určená na farbenie cukrárskych hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

2,90 €
10.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Sada gélových farieb Icing Color Kit – 8 ks - Wilton

Praktická sada osmi koncentrovaných gelových potravinářských barev pro barvení fondánu, marcipánu,

18,30 €
8.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Azure Blue) – azúrovomodrá, 35 g - Food Colours

Azúrovomodrá gélová farba na sfarbenie potahovacích a modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,90 €
11.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Pink) – ružová, 35 g - Food Colours

Ružová gélová farba na farbenie potahovacích a modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba čierna 30 g, extra farbiaca - K2 - George Fondant Kft. - K2

Gélová farba čierna, intenzívna. Balenie 30 g.

2,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba 28 g – teplá oranžová - Wilton

Gélová farba na tónovanie cukrárskych hmôt, krémov a cesta

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba „Vianočná červená“, 28 g - Wilton

Gélové farbivo Wilton na farbenie cesta a potahovacích hmôt. Balenie obsahuje 28 g.

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba VÍNOVÁ, 28 g - Wilton

Vínová gélová farba na farbenie potahovacích hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba (Black) čierna 35 g - Food Colours

Čierna gélová farba na farbenie potahovacích i modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Pistáciová zelená) pistáciovo zelená 35 g - Food Colours

Pistáciovo zelená gélová farba na farbenie potahovacích aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Teal tyrkysová 28 g - Wilton

Intenzívna gelová farba Wilton v odtieni Teal vytvorí nádhernú tyrkysovú farbu v krémoch, cestách

3,10 €
11.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Vianočná červená, 30 g - FunCakes

Gélová farba na farbenie cesta, krémov a potahovacích hmôt. Balenie obsahuje 30 g.

3,10 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Metalická zlatá farba, 30 ml - FunCakes

Metalická zlatá farba. Balenie: 30 ml.

6,70 €
22.3 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba citrónovožltá, 28 g – 0271 - Wilton

Citrónovožltá gélová farba na farbenie cukrárskych hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba červená 30 g extra farbiaca - K2 - George Fondant Kft. - K2

Gélová farba, intenzívna červená. Balenie 30 g.

2,40 €
8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba žltá 30 g - FunCakes

Gélová farba na farbenie cesta, krémov a potahovacích hmôt. 30 g v balení.

3,20 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Violet) fialová 35 g - Food Colours

Fialová gélová farba na farbenie potahovacích aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

4,00 €
11.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Vysokokvalitný gél na farbenie potravín v rôznych farebných variantoch. Dodáva výrobkom sýtejšiu farbu. Neovplyvňuje štruktúru, chuť ani vôňu výrobkov. Zloženie gélu umožňuje rovnomerné zafarbenie a dosiahnutie správnej farby bez riedenia hmoty. Na výber sú rôzne farebné odtiene a balenia.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.