Loading...

Prachová farba modrá

Počet produktov: 48
Akcia
- 29%
Rozpustné farbivo Dark Spirulina 50 g - Ja latarte - expirácia 12/2026 - La tarte

Rozpustné farbivo Dark Spirulina 50 g - Ja latarte - expirácia 12/2026 - La tarte

Objav silu prírody v odtieni oceánu – prírodné farbivo DARK SPIRULINA premení tvoje dezerty na ele
21,10 €
15,00 €
30 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Potravinové práškové farby (5 g) – modrá - AROCO

Potravinové práškové farbivo v modrej farbe. Balenie 5 g.

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prírodné farbivo modré Yes Superfood modrá spirulina (50 g) - dortis

Jedno balenie obsahuje 50 g prášku z modrej spiruliny — čo zodpovedá odporúčanej dennej dávke na prib

19,30 €
38.6 € / 100g

Na sklade 4 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Frozen Blue (2,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba, vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľova

6,10 €
244 € / 100g

Na sklade 4 ks

Jedlá prášková farba Fractal – Royal Blue (1,6) - Fractal

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

4,70 €
235 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Prašná farba 5 g Natural Midnight Blue - Roxy and Rich

Prašná farba 5 g Natural Midnight Blue - Roxy and Rich

Prachová farba Natural Midnight Blue. Balenie 5 g.

10,00 €
200 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba Fractal – Baby Blue (4 g) 6142 dortis - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo suché maľovan

5,10 €
127.5 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Jedlá prášková farba Fractal – Azure (2 g) 6146 dortis - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovan

5,10 €
255 € / 100g

Na sklade 5 ks

Rozpustné farbivo Sky Blue 10 g - Ja latarte

Vodou rozpustné farbivo SKY BLUE dodá vašim dezertom jemný modrý odtieň oblohy, k

4,80 €

Na sklade 5 ks

Prachová farba 4 g svetlo modrá - FunCakes

Prachová farba, modrá. Na zdobenie tortíkov alebo modelovacej hmoty. 4 g v balení.

3,30 €
82.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba Caribbean Blue, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba Caribbean Blue. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba Ocean Blue, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba Ocean Blue. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Na sklade 4 ks
Akcia
Prachový prášok 5 g Natural Blue - Roxy and Rich

Prachový prášok 5 g Natural Blue - Roxy and Rich

Prašková farba Natural Blue. Balenie 5 g.

9,00 €
180 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prášková farba svetlomodrá, 10 g - Super Streusel

Jedlý trblietavý prášok Super Streusel Light Blue dodá tortám, cupcakom, sušienkam a dezertom jemný s

8,50 €
85 € / 100g

Na sklade 5 ks

Prašný modrý prášok, 10 g - Super Streusel


8,70 €
87 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba tyrkysová, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba tyrkysová. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Jedlá prášková farba Navy Blue, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba Navy Blue. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Prášková farba Royal Blue - Edable Art

Prachová barva Royal blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,30 €
29.4 € / 100g

Na sklade 4 ks

Piesok farba Kingfisher - Edable Art

Prachová barva Kingfisher od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prášková farba Blue Ice - Edable Art

Prachová barva Blue ice od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Jedlá prášková farba „duck egg blue“, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba „duck egg“. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Prachová farba Cerulean Blue - Edable Art

Prachová barva Cerulean blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Rozpustiteľné farbivo Tulip 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné farbivo TULIP dodá tvojim dezertom jemný, kvietinovo ladený odtie

5,30 €
53 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Rozpustné farbivo Breeze 10 g - Ja latarte

Rozpustné farbivo Breeze. Balenie 10 g.

5,30 €
53 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Jedlá prášková farba Petal Blue, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba Petal Blue. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba Blueberry, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba Blueberry. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Prachová farba Flash Galaxy Blue - Edable Art

Prachová barva Flash galaxy blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,30 €
29.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prášková farba Shell Blue - Edable Art

Prachová barva Shell blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,60 €
25.6 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Prachová farba Blue Shimmer - Edable Art

Prachová barva Blue shimmer od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,30 €
29.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g neónovo-modrá - Roxy and Rich

Prachová farba 4 g neónovo-modrá - Roxy and Rich

Prašná farba neónovo modrá. Balenie: 4 g.

5,50 €
137.5 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g — nebesky modrá - Roxy and Rich

Prášková farba 4 g — nebesky modrá - Roxy and Rich

Prašná farba nebesky modrá. Balenie: 4 g.

5,50 €
137.5 € / 100g

Na sklade 4 ks

Prášková farba Flash Blue - Edable Art

Prachová barva Flash blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prachová farba Gun Metal Blue - Edable Art

Prachová barva Gun metal blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,00 €
22.2 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prášková farba Norsk Blue - Edable Art

Prachová barva Norsk blue od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,30 €
29.4 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Akcia
Prehrať video
- 7%
Prášková farba 4 g, drevená - Roxy and Rich

Prášková farba 4 g, drevená - Roxy and Rich

Prachová farba na drevo. Balenie 4 g.
6,20 €
5,80 €
145 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g, modrá Imperial - Roxy and Rich

Prachová farba 4 g, modrá Imperial - Roxy and Rich

Prašková farba, modrá. Balenie 4 g.

6,10 €
152.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

V našej ponuke nájdete takmer celú farebnú škálu pigmentov. Od slnečnej žltej, cez zelenú až po čiernu a nechýba ani modrá. Nájdete ju tu vo viacerých odtieňoch. Túto farbu možno úspešne pridávať do všetkých výrobkov obsahujúcich vodu, pretože nemá negatívny vplyv na ich konzistenciu. Možno ju použiť do krémov, omáčok alebo rôznych druhov hmôt, napríklad na výrobu domácich cukríkov. Úspešne sa dá použiť aj na farbenie výrobkov, ako sú palacinky, džúsy alebo keksíky. Tým dodajú aj tomu najobyčajnejšiemu pokrmu jedinečný charakter. S potravinárskymi farbami v sivej farbe môžete nielen zafarbiť hmotu, ale aj vytvoriť efektné kresby na hladkých povrchoch. Pigmenty, ktoré ponúkame, sú vysoko koncentrované výrobky, vďaka čomu sú vysoko účinné. Aj malé množstvo vody alebo alkoholu vám umožní dosiahnuť požadovaný efekt. Tesne zabalené balenia postačujú na vytvorenie mnohých jedinečných dekorácií potravín.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.