Loading...

Prachové farby Funcakes FunCakes

Filtrovať produkty
Počet produktov: 3

Prašová farba 4 g červenej chilli - FunCakes

Prachová farba, červená. Na zdobenie tort, či modelovacej hmoty. 4 g v balení.

3,30 €
82.5 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Prachová farba 4 g žltá - FunCakes

Prachová farba, žltá. Na zdobenie tort, či modelovacie hmoty. 4 g v balení.

3,40 €
85 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prachová farba 4 g svetlo modrá - FunCakes

Prachová farba, modrá. Na zdobenie tortíkov alebo modelovacej hmoty. 4 g v balení.

3,30 €
82.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

FunCakes Jedlé farby FunColours sú 100% jedlé farby v prášku, ktoré sú skvelé na pridávanie farebných detailov do tort a dekorácií. Jednoducho ich nasypte na tortu alebo pridajte krásne detaily na cukrové kvety a dekorácie. Jedlé prášky FunColours môžete miešať, aby ste získali sýtejšie alebo jemnejšie farby. Jedlý trblietavý prach sa dá ľahko použiť aj ako jedlá farba, stačí ho zmiešať s omladzujúcim alkoholom. Sortiment FunColours by FunCakes dodá vašim tortám výnimočný vzhľad a pocit. Výrobky sú k dispozícii v širokej škále rôznych farieb, sú 100 % jedlé, majú certifikát Halal a ľahko sa používajú. Jedlý prach sa dodáva v mnohých rôznych povrchových úpravách, napríklad matnej, perleťovej a hodvábnej. Sú ideálne na poprašovanie tortových dekorácií alebo posýpanie priamo na vaše slávnostné torty, koláčiky a pochúťky pomocou cukrárskej polevy alebo jedlého lepidla.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.