Loading...

Prášková farba Lava Red - Edable Art

Prachová barva Lava red od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.
Na sklade posledný 1 kus
U vás 1.10.2026

4,60 €
25.6 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Tento vynikajúci rad ponúka práškové farby, ktoré sú vysoko kvalitné, majú luxusné farby na poprašovanie/malovanie. Poskytujú skutočný farebný zážitok pri použití s akýmkoľvek vaším výtvorom. I bežným jedlým farbám môžete dať lesk. Zmiešajte tieto farby s liehom a namalujte či namaľujte pomocou štetcov. Môžete maľovať jednoduché aj zložité detaily, ornamenty, atď.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 18 g

Zloženie produktu

E555, E172

Krajina pôvodu

Spojené kráľovstvo

Ďalšie informácie

Farba Červená
Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
The Edable Art
4 King street Spennymoor
edableart@mail.com
www.edableartworldofcolour.co.uk/

Technické parametre

Kategória: Prachová farba červená
Červené potravinárske farbivo
Výrobca Edable Art
Kód produktu edabl02

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Potravinárske práškové farbivo (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E102, E110). Obsah čistého farbiva: 9,0 ± 0,5 %. Návod: Časť o

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) červeň malinová 3221 dortis - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E122). Obsah čistého farbiva: 4,8 ± 0,5 %. Návod: Časť obsahu vrecka

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Rozpustné farbivo Cherry Wood 10 g - Ja latarte

Vodou rozpustné farbivo CHERRY WOOD dodá dezertom hlboký červeno-hnedý odtieň s nádychom teplého d

4,80 €
48 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prachová farba Red Copper Satin - Edable Art

Prachová barva Red copper satin od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,80 €
21.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks