Loading...

Rozpustné farbivo Purple Fuchsia 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné farbivo PURPLE FUCHSIA dodá vašim dezertom výrazný, moderný a energický vzhľad v sýtom odtieni fuchsie s nádychom purpury.

Na sklade posledný 1 kus
U vás 1.10.2026

4,80 €
48 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Vodou rozpustné farbivo PURPLE FUCHSIA spája hĺbku purpurového tónu s živosťou sýtej fuchsie a mení každý dezert na nápadné majstrovské dielo. Tento intenzívny, šťavnatý odtieň dodá vašim tortám, makrónkam, cupcakom alebo želé energiu, moderný štýl a atraktívny vzhľad. Farbivo je ideálne pre cukrárov, ktorí chcú dosiahnuť odvážny, nápadný farebný efekt a pritom zachovať profesionálnu kvalitu.

Vďaka svojej vodou rozpustnej formulke sa PURPLE FUCHSIA ľahko mieša s akýmkoľvek tekutým základom a zabezpečuje rovnomerné zafarbenie bez hrudiek či pruhov. Je vhodné pre farbenie polev, krémov, želé, marmelád, cesta na muffins či sušienky aj nápojov a sirupov, ktorým dodá unikátny purpurovo ružový odtieň. Vysoká koncentrácia farbiva zaručuje úsporné dávkovanie a dlhotrvajúcu farbu, ktorá zostáva intenzívna aj po tepelnom spracovaní.

Farbivo PURPLE FUCHSIA je symbolom kreativity, sebavedomia a moderného cukrárskeho štýlu – ideálna voľba pre tých, ktorí chcú, aby ich dezerty skutočne vynikli.

Zloženie: E163, E122

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 10 g

Zloženie produktu

E163, E122

Krajina pôvodu

Ukrajina

Ďalšie informácie

Farba fialová
Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
JA latarte
latarte.com.ua@gmail.com
www.latarte.com.ua

Technické parametre

Kategória: Prachová farba červená
Červené potravinárske farbivo
Farby na makrónky
Výrobca La tarte
EAN 2700001305712
Kód produktu V-177

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Potravinárske práškové farbivo (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E102, E110). Obsah čistého farbiva: 9,0 ± 0,5 %. Návod: Časť o

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) červeň malinová 3221 dortis - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E122). Obsah čistého farbiva: 4,8 ± 0,5 %. Návod: Časť obsahu vrecka

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Rozpustné farbivo Cherry Wood 10 g - Ja latarte

Vodou rozpustné farbivo CHERRY WOOD dodá dezertom hlboký červeno-hnedý odtieň s nádychom teplého d

4,80 €
48 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prachová farba Red Copper Satin - Edable Art

Prachová barva Red copper satin od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,80 €
21.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks