Loading...

Ružové potravinárske farbivo

Počet produktov: 70

Gélová farba tubička (Pink) ružová 20 g - Food Colours

Ružová gélová farba v tube na ľahké dávkovanie. Vhodná na farbenie fondánu, marcipánu aj krému.

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba TMAVO RUŽOVÁ, 28 g - Wilton

Tmavoružová gélová farba na sfarbenie potahovacích hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba RUŽOVÁ, 28 g - Wilton

Ružová gélová farba určená na farbenie cukrárskych hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

2,90 €
10.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – ružové - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E124). Obsah čistého farbiva: 4,9 ± 0,5 %. Návod: Rozpustit

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Pink) – ružová, 35 g - Food Colours

Ružová gélová farba na farbenie potahovacích a modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba ružová 30 g extra farbiaca - K2 - George Fondant Kft. - K2

Gélová farba, intenzívna ružová. Balenie 30 g.

2,40 €
8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová potravinárska farba, ružová, 10 g - Dr. Oetker

Gélová farba Dr. Oetkera. Ružová. Balenie 10 g.

2,80 €
28 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba Fractal – Bubble Gum Pink (30 g) - Fractal

Koncentrovaná gélová farba, ideálna na tónovanie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná ružová - colour mill


8,00 €
40 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Dekoratívne práškové farbivo Fractal - Magenta (1,5 g) 6256 dortis - Fractal

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové farbenie a tieňovanie kvetov z modelovacích hm

4,70 €
313.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Farba do tukov 15 g, ružová - Decora

Ružové tekuté farbivo rozpustné v tukoch. Obsah: 15 g v ampulke.

4,90 €
32.7 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Koncentrovaná farba RD ProGel® – ružová, 25 g - Rainbow Dust

Pre gél Rainbow Dust ide o vysoko koncentrované farbivo.

4,90 €
19.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba ružová, 30 g - FunCakes

Gélová farba v odtieni ružovej. Balenie 30 g.

3,20 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Gélová farba ružová BIO 25 g - RUF

Gélová farba ružová BIO 25 g - RUF

BIO gélová farba ružová RUF. Balenie 25 g.

3,00 €
12 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba – svetloružová – 25 g - Colour Splash


4,70 €
18.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prírodné farbivo ružové Yes Superfood – dračie ovocie (80 g) - dortis

Jedno balenie obsahuje 80 g prášku z dračieho ovocia — to zodpovedá odporúčanej dennej dávke na pribl

16,40 €
32.8 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Koncentrovaná farba RD ProGel® – svetloružová, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel®. Svetloružová, balenie 25 g.

4,70 €
18.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba – ružová – 25 g - Colour Splash


4,70 €
18.8 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Koncentrované farbivo RD ProGel® – malinové, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel® — malinová. Balenie 25 g.

5,30 €
21.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Coral Pink (30 g) - Fractal

Koncentrovaná gélová farba, ideálna na tónovanie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Flamingo (30 g) - Fractal

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Púdrová farba Iced Pink - Edable Art

Prachová barva Iced pink od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,60 €
20 € / 100g

Na sklade 5 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, tmavoružová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový prášok Fractal - Sparkling Magenta (3,5 g) 6188 dortis - Fractal

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové farbenie a tieňovanie cukrárskych kvetov za su

5,20 €
148.6 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba svetloružová 28 g (baby pink) - Decora

Svetloružová gélová farba v kelímku.

2,50 €
8.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekoratívne práškové farbivo Fractal - Cherry Blossom (4 g) 5629 dortis - Fractal

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové farbenie a tieňovanie kvetov z tortového fondá

4,70 €
117.5 € / 100g

Na sklade 5 ks
Akcia
Prašný prášok 5 g Natural Fuchsia - Roxy and Rich

Prašný prášok 5 g Natural Fuchsia - Roxy and Rich

Prachová farba Natural Fuchsia. Balenie 5 g.

6,90 €
138 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Fuchsia) sýto ružová, 35 g - Food Colours

Sýto ružová gélová farba na sfarbenie potahovacích a modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, svetloružová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Dekoratívne práškové farbivo Fractal - Pastel Pink (4 g) 4865 dortis - Fractal

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové farbenie a tieňovanie kvetov z tortového fonda

5,10 €
127.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba fuchsiová, 28 g - Decora

Gélová farba fuchsiová v kelímku.

2,60 €
9.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná ružová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade 5 ks

Gélová farba – ružová, 20 g - Modecor

Koncentrovaná gélová farba na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta. Balenie 20 g.

3,70 €
18.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Prehrať video
PME gélová farba – sýto ružová, 25 g - PME

PME gélová farba – sýto ružová, 25 g - PME

Sýto ružová gélová farba určená na farbenie potahovacích hmôt a cukrárskych polev. Hmotnosť: 25 g.

3,20 €
12.8 € / 100g

Na sklade posledný 1 ks

Gélová farba Sugarflair Flamingo Pink, 25 g - Sugarflair

Gélová farba Flamingo Pink od Sugarflair. Balenie 25 g.

3,60 €
14.4 € / 100g

Na sklade 4 ks

Prášková farba Magnolia Pearl - Edable Art

Prachová barva Magnolia pearl od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Ružové potravinárske farbivo je skvelé pre jemné pastelové dezerty aj pre výrazné cukrárske zdobenie. S jeho pomocou obarvíte krém, fondant, potahovacie hmoty, polevy, cesto, makrónky, cupcaky, pusinky či cukrové dekorácie a dosiahnete odtiene od svetlej púdrovej ružovej až po sýtu ružovú alebo výraznú fuchsiu.

Ružové potravinárske farby sú dostupné v rôznych podobách – gélové, pastové, tekuté, práškové aj tukové. Jednotlivé typy sa líšia koncentráciou a spôsobom použitia, preto vyberajte farbivo podľa toho, či farbíte krém, fondant, cesto, čokoládu alebo len jemne tieňujete povrch hotových dekorácií.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.