Loading...

Sada olejových farieb 6 × 20 ml „Pool Party” - colour mill

Na sklade posledné 2 kusy
U vás pozajtra 1.10.2026

38,30 €
31.9 € / 100ml
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Objem

Balenie obsahuje: 120 ml

Zástupca výrobcu v EÚ
CakeSupplies
Casablancaweg 20 1047 HP Amsterdam
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobná spoločnosť
Colour mill
158 Princes Highway NSW 2527
hello@colourmill.com.au
www.colourmill.com.au

Technické parametre

Kategória: Súpravy čokoládových farieb
Farby na pralinky
Výrobca colour mill
EAN 9359940002140
Kód produktu EUOPKPTY

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Sada olejových farieb 6 × 20 ml v jemných pastelových odtieňoch - colour mill


38,20 €
31.8 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy
Doprava zadarmo
Sada olejových farieb 12 × 20 ml - colour mill

Sada olejových farieb 12 × 20 ml - colour mill

Sada olejových farieb Colour Mill, 12 × 20 ml.

76,60 €
31.9 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy