Loading...

Strieborné potravinárske farbivo

Filtrovať produkty
Počet produktov: 8

Dekoratívny perleťový prášok Fractal - Light Silver (3 g) - Fractal

Jemne mletý práškový pigment vhodný na suché tieňovanie štetcom alebo na maľovanie po navlhčení — odm

6,10 €
203.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prachová farba strieborná 10 g - Super Streusel

Prachová farba strieborná. Balenie 10 g.

9,10 €
91 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prachová farba Silvery Moon - Edable Art

Prachová barva Silvery moon od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

7,30 €
40.6 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Dekoratívne práškové perleťové farbivo Fractal – Sparkling Dark Silver (3,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba, ideálna na suché tieňovanie štetcom alebo suché maľovanie (

6,60 €
188.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny práškový perleťový pigment Fractal – Dark Silver (2,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovanie

6,60 €
264 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Trblietky dark silver 10 g - Sugarflair

Trblietky dark silver. Balenie 10 g.

5,90 €
59 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Sivá prášková farba Silver Lilac - Edable Art

Prachová barva Silver Lilac od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba Antique Silver, 25 g - Sugarflair

Gélová farba Antique Silver. Balenie 25 g.

4,90 €
19.6 € / 100g

Nie je na sklade

Strieborné potravinárske farbivo vytvorí na torte, fondáne, čokoláde, makrónkach, sušienkach či drobných cukrárskych dekoráciách elegantný metalický efekt. Použite ho na zvýraznenie detailov, pridanie kovového lesku alebo na dosiahnutie moderného a luxusného vzhľadu.

Na rozdiel od bežných farieb, ktoré zafarbia hmotu, sa strieborné potravinárske farbivo často aplikuje na povrch hotových dekorácií. V ponuke nájdete strieborné práškové farby, tekuté farby na maľovanie, spreje a špeciálne produkty určené pre čokoládu a kakaové maslo.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.