Loading...

Telové potravinárske farbivo

Počet produktov: 11

Gélová farba SLONOVCA, 28 g - Wilton

Gélová farba v odtieni slonová kosť na farbenie tortového fondánu, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba telová, 20 g - Modecor

Koncentrovaná gélová farba na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta. Balenie 20 g.

3,90 €
19.5 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová farba svetlobéžová 30 g - FunCakes


3,40 €
11.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – krémová, 25 g - Rainbow Dust

Pre gél Rainbow Dust ide o vysoko koncentrované farbivo.

4,60 €
18.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – broskyňová, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel®. Broskyňová, balenie 25 g.

4,60 €
18.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba slonová kosť, 30 g - FunCakes

Gélová farba v odtieni slonovinová kosť, určená na farbenie potahovacích hmôt, marcipánu a cesta. Bal

3,00 €
10 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová farba Pearl Ivory pastelová, 25 g - Sugarflair

Gélová farba ivory pastelová. Balenie 25 g.

3,60 €
14.4 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba Caramel Ivory, 25 g - Sugarflair

Gélová farba Karamelová Ivory. Balenie 25 g.

3,60 €
14.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba (Ecru) телová 35 g - Food Colours

Svetlo oranžová gélová farba na farbenie potahovacích aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba koral, 25 g - Colour Splash


4,40 €
17.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba cream 25 g - Sugarflair

Gélová krémová farba, balenie 25 g.

3,80 €
15.2 € / 100g

Na sklade 4 ks

Telové potravinárske farbivo je ideálne na tvorbu figúr, tvárí, rúk a ďalších ozdôb, kde chcete dosiahnuť prirodzený odtieň pokožky. Hodí sa na farbenie fondánu, marcipánu, modelovacích hmôt, krémov aj cukrového zdobenia.

Odtiene telových potravinárskych farieb sa pohybujú od veľmi svetlých béžových a broskyňových tónov, cez teplejšie karamelové až po tmavšie hnedé varianty. Vďaka tomu ich môžete kombinovať a prispôsobiť konkrétnej dekorácii alebo postavičke.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.