Loading...

Zelené potravinárske farbivo

Počet produktov: 138

Gélová farba ZELENÝ LIST, 28 g - Wilton

Koncentrované gélové potravinárske farbivo v prirodzenej listovozelenej farbe, s ktorým ľahko zafa

2,90 €
10.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba – tmavozelená, 28 g - Wilton

Gélová farba tmavozelenej farby, určená na farbenie tortového fondánu, cesta a krémov. Hmotnosť: 2

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tuba (Green) zelená 20 g - Food Colours

Zelená gélová farba v tube pre ľahké dávkovanie. Vhodná na farbenie fondánu, marcipánu aj krému.

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Potravinárske farbivo SuperiOil Pine Green, 30 g - Fractal

Potravinárske farbivo SuperiOil Pine Green, 30 g - Fractal

Obarvi čokoládu, ganache, máslové krémy i další tukové hmoty do sytě tmavě zeleného odstínu pomocí ol

6,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) — zelené - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E102, E132). Obsah čistého farbiva: 7,5 ± 0,5 %. Návod: časť obsahu

1,10 €
22 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba (Pistáciová zelená) pistáciovo zelená 35 g - Food Colours

Pistáciovo zelená gélová farba na farbenie potahovacích aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Farba do tukov 15 g, zelená - Decora

Farba do tukov zelená, 15 g v balení.

4,60 €
30.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, Oceán - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, Oceán - colour mill


7,70 €

Na sklade 5 ks

Gélová farba (Dark Green) tmavozelená 35 g - Food Colours

Tmavozelená gélová farba na farbenie potahovacích aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

4,00 €
11.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba Fractal - Lime Green (30 g) 6819 dortis - Fractal

Koncentrovaný gélový pigment ideálny na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Géľová potravinárska farba zelená, 10 g - Dr. Oetker

Gélová farba Dr. Oetkera. Zelená. Balenie 10 g.

3,00 €
30 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Vyrobené v Nemecku
Gélová farba zelená BIO, 25 g - RUF

Gélová farba zelená BIO, 25 g - RUF

BIO gélová farba zelená RUF. Balenie: 25 g.

2,80 €
11.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, zelená - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, olivová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, olivová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy

Gélová farba zelená 30 g - FunCakes

Gélová farba na farbenie cesta, krémov a potahovacích hmôt. 30 g v balení.

3,40 €
11.3 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Koncentrovaná farba RD ProGel® – olivová, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel® — olivová, balenie 25 g.

4,80 €
19.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Mentol (30 g) 6197 dortis - Fractal

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba listovo zelená, 30 g - FunCakes

Gélová farba listovo zelená na farbenie fondánu, marcipánu a cesta. Balenie obsahuje 30 g.

3,60 €
12 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba zelená 28 g - Decora

Zelená gélyová farba v poháriku.

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Koncentrované farbivo RD ProGel® – limetkovozelené, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel® — limetkovozelená, balenie 25 g

4,90 €
19.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Koncentrované farbivo RD ProGel® – listová zelená, 25 g - Rainbow Dust

Pre gél Rainbow Dust ide o vysoko koncentrované farbivo!

4,90 €
19.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, zelená lesná - colour mill


8,70 €
43.5 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Dark Green (1,5 g) 6251 dortis - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, ktoré môžete štetcom tieňovať nasucho alebo maľovať na

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – cesmína, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel®. Odtieň: cesmína. Balenie: 25 g.

4,70 €
18.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – mentolovo‑zelená, 25 g - Rainbow Dust

Pre gél Rainbow Dust ide o vysoko koncentrované farbivo.

5,20 €
20.8 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová farba „Zelený list“, 30 g - FunCakes

Gélová farba, odtieň Zelený list. Balenie 30 g.

3,40 €
11.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba – lesná zelená – 25 g - Colour Splash


4,50 €
18 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Prehrať video
PME gélová farba – hráškovo zelená, 25 g - PME

PME gélová farba – hráškovo zelená, 25 g - PME

S hráškovo zelenou gélovou farbou vytvoríte jasne zelenú trávu, lístky a ďalšie ozdoby či zelenú p

3,00 €
12 € / 100g

Na sklade posledné 2 ks

Jedlá prášková farba Fractal – Ivy Green (1,2 g) 6152 - dortis

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, ideálne na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľ

4,70 €
313.3 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Prírodné farbivo zelené Yes Superfood Ceremoniálne Matcha (50 g) - dortis

Jedno balenie obsahuje 50 g ceremoniálnej matchy — to zodpovedá približne odporúčanej dennej dávke na

14,10 €
28.2 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba svetlozelená, 30 g - FunCakes

Gélová farba v odtieni svetlozelená. Balenie 30 g.

3,40 €
11.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Aurora Green (2 g) - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

6,60 €
330 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba „forest green“, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba Forest Green. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Na sklade 5 ks

Gélová farba Sugarflair (25 g) Christmas Green 1324 dortis - Sugarflair

Koncentrované gélové farbivo (25 g) vhodné na sfarbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

3,70 €
14.8 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Gélová farba limetka 20 g - Modecor

Koncentrovaná gélová farba na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta. 20 g balenie.

3,60 €
18 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Rozpustiteľné farbivo Green Apple 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné farbivo GREEN APPLE dodá dezertom svieži, šťavnato zelený odtieň inšpirovaný farbo

4,80 €
48 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Zelené potravinárske farbivo využijete pri zdobení tort, cupcakov, makróniek, sušienok, krémov, polev aj modelovaných dekorácií. Podľa odtieňa dosiahnete jemnú pastelovú zelenú, sviežu limetkovú, prírodnú listovú, výraznú smaragdovú alebo hlbokú tmavozelenú farbu.

V ponuke sú zelené potravinárske farby v gélovej, pastovej, tekutej, práškovej aj tukovej forme. Typy sa líšia koncentráciou a použitím, preto vyberajte podľa toho, či farbíte potahovaciu hmotu, krém, cesto, čokoládu alebo chcete len zvýrazniť povrch hotovej dekorácie.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.