Loading...

Zlaté potravinárske farbivo

Počet produktov: 36

Prachová farba zlatá, 10 g - Super Streusel

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

10,60 €
106 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny práškový perleťový pigment Fractal – Golden Shine (3,5 g) - dortis

Jemne mleté prachové farbivo, ideálne na suché štetcovanie pre jemné tiene alebo na mokré maľovanie —

5,90 €
236 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Prachová farba zlatá, 7 g - Gunthart

Prachová farba zlatá, 7 g - Gunthart

Prachová farba – zlatá. Balenie 7 g.

7,40 €
105.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba – zlatá, 30 g - K2

Gélové potravinárske farbivo K2 v zlatom odtieni je ideálne na farbenie a zdobeni

3,20 €

Na sklade > 10 ks

Gélová farba zlatom žltá 28g - Decora

Zlatomodrá žltá gélová farba v kelímku.

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prachová farba – zlatá, 5 g - Saracino

Prachová farba – zlatá. Balenie 5 g.

5,90 €
118 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba svetlozlatá, 4 g - Sugarflair

Jedlá prášková farba svetlozlatá od Sugarflair. Balenie 4 g.

5,80 €
145 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Trblietky Royal Gold, 10 g - Sugarflair

Trblietky Royal Gold. Balenie 10 g.

5,90 €
59 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Jedlá prachová perleťová farba Food Colours Original Gold (2,5 g) Zlatá - dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malova

5,20 €
208 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba Autumn Gold, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba Autumn Gold. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Na sklade 4 ks

Gélová perleťová farba Sugarflair (25 g) Gold 5032 dortis - Sugarflair

Koncentrované gélové farbivo (25 g) vhodné na sfarbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

8,40 €
33.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Honey Gold pastelová 25 g - Sugarflair

Gélová farba Honey Gold. Balenie: 25 g.

3,60 €
14.4 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Potravinárska farba METALICKÁ ZLATÁ určená na povrchy - Stadter

Zlatá potravinárska farba na potreby farbenia povrchov potahovacích a modelovacích hmôt aj marcipánu.

8,00 €
100 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba Light Gold, 25 g - Sugarflair

Gélová farba Light Gold. Balenie 25 g.

4,80 €
19.2 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Trblietky Gold Sparkle 10 g - Sugarflair

Trblietky Gold Sparkle. Balenie 10 g.

5,90 €
59 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prášková farba Sunny Gold - Edable Art

Prachová barva Sunny gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,10 €
22.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekoratívna prachová farba Golden Rose - Edable Art

Prachová barva Golden rose od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,30 €
29.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prachová farba „Perlový karamel (Perlised toffee)“ - Edable Art

Prášková farba Perlised Toffee od Edible Art — ideálne na jednoduché maľovanie jedlých dekorácií a mo

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prášková farba Creamy Gold - Edable Art

Prachová barva Creamy gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,00 €
27.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prachová farba Medallion Gold - Edable Art

Prachová barva Medallion gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,30 €
29.4 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Púdrová farba Gold Honey - Edable Art

Prachová barva Golden honey od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,00 €
22.2 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Prášková farba Solar Gold - Edable Art

Prachová barva Solar gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,30 €
29.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prášková farba Royal Gold Satin - Edable Art

Prachová barva Royal gold satin od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,70 €
26.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prášková farba Golden Ginger - Edable Art

Prachová barva Golden ginger od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,10 €
22.8 € / 100g

Na sklade 5 ks

Prášová farba Golden Sands - Edable Art

Prachová barva Golden sands od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,30 €
29.4 € / 100g

Na sklade 5 ks

Metalická zlatá farba, 30 ml - FunCakes

Metalická zlatá farba. Balenie: 30 ml.

6,10 €
20.3 € / 100ml

Nie je na sklade

Prášková farba Bright Gold - Edable Art

Prachová farba Bright gold od Edable Art pre ľahké maľovanie jedlých dekorácií a motívov.

4,90 €
27.2 € / 100g

Nie je na sklade

Jedlá prášková farba Old Gold, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba Old Gold, balenie 7 ml.

3,20 €
4.6 € / 100ml

Nie je na sklade

Prášková farba Star Gold - Edable Art

Prachová barva Star gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,80 €
26.7 € / 100g

Nie je na sklade

Prášková farba Old Gold - Edable Art

Prachová barva Old gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,20 €
28.9 € / 100g

Nie je na sklade

Dekoratívna prášková farba Golden Leyon - Edable Art

Prachová barva Golden Leyon od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,30 €
29.4 € / 100g

Nie je na sklade

Jedlá prášková farba 10 ml Sultan zlatá - Magic Colours

Třpytivé práškové barvy Magic Colors, jednoduše použijte suchý štětec a přidejte jemné barevné akcent

4,70 €
47 € / 100ml

Nie je na sklade

Prášková farba Yellow Gold - Edable Art

Prachová barva Yellow gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,50 €
19.4 € / 100g

Nie je na sklade

Prášková farba Royal Gold - Edable Art

Prachová barva Royal gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,20 €
23.3 € / 100g

Nie je na sklade

Prachová farba zlaté glitre - Edable Art


4,10 €
22.8 € / 100g

Nie je na sklade

Prachová farba Glitzi Gold - Edable Art


4,10 €
22.8 € / 100g

Nie je na sklade

Zlaté potravinárske farbivo je ideálne na dekorovanie tort, fondánu, potahovacích hmôt, čokolády a ďalších cukrárskych výrobkov, ktorým chcete dodať elegantný metalický zlatý efekt. Skvele sa hodí na svadobné torty, slávnostné dezerty, pralinky, makrónky, sušienky, cake popsy aj drobné cukrové ozdoby.

Na rozdiel od bežných farieb, ktoré len obarvia hmotu, sa zlaté potravinárske farbivo často používa predovšetkým na povrch, kde vytvorí intenzívnejší lesk a kovový vzhľad. V ponuke nájdete práškové zlaté farby, tekuté farby na maľovanie, spreje aj špeciálne tukové farbivá určené napríklad pre čokoládu.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.