Loading...

Čierne potravinárske farbivo

Počet produktov: 32
Bestseller
Gélová farba čierna 0282, 28 g - Wilton

Gélová farba čierna 0282, 28 g - Wilton

Wilton gélové farbivo Black 28 g je koncentrované čierne cukrárske farbivo, ktorým rýchlo a jednoduch

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tuba (Black) – čierna, 20 g - Food Colours

Čierna gélová farba v tube pre jednoduché dávkovanie. Ideálne na farbenie fondánu, marcipánu aj krému

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks

potravinárske práškové farbivo (5 g) čierne - AROCO

Potravinárske práškové farbivo – čierne. Balenie 5 g.

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba čierna 30 g, extra farbiaca - K2 - George Fondant Kft. - K2

Gélová farba čierna, intenzívna. Balenie 30 g.

2,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade 5 ks

Gélová farba (Black) čierna 35 g - Food Colours

Čierna gélová farba na farbenie potahovacích i modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná čierna - colour mill


8,30 €
41.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Black (1,5 g) 6161 dortis - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

4,70 €
313.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – čierna, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel®. Farba: čierna. Balenie: 25 g.

5,10 €
20.4 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová farba – čierna – 25 g - Colour Splash


4,90 €
19.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba čierna, 28 g - Decora

Čierny gélový farbivo v kelímku.

2,70 €
9.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba čierna, 30 g - FunCakes

Gélová farba v odtieni čiernej. Balenie 30 g.

3,60 €
12 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba čierna 20 g - Modecor

Koncentrovaná gélová farba na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta. 20 g balenie.

3,90 €
19.5 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba Fractal - Cocoa (30 g) 6409 dortis - Fractal

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Prehrať video
PME gélová farba – čierna, 25 g - PME

PME gélová farba – čierna, 25 g - PME

Ak chcete obarviť marcipán alebo fondant, použite túto čiernu gélovú farbu. Balenie: 25 g. Zloženi

3,30 €
13.2 € / 100g

Na sklade posledné 3 ks

Gélová farba extra čierna, 35 g - Food Colours

Extra čierne gélové farbivo na sfarbenie všetkých druhov potahovacích hmôt.

5,10 €
14.6 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Jedlá prášková farba čierna, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba čiernej farby. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Rozpustné farbivo Black Galaxy 10g - Ja latarte

Dodaj svojim dezertom dramatický efekt – vodorozpustné farbivo BLACK GALAXY vytvorí intenzívny čierny

4,80 €
48 € / 100g

Na sklade 4 ks

Farba na čokoládu čierna, 35 g - Sugarflair

Farba na čokoládu: čierna. Balenie 35 g.

5,00 €
14.3 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
Prašná farba 5 g – natural black - Roxy and Rich

Prašná farba 5 g – natural black - Roxy and Rich

Prašné farbivo Natural Black. Balenie 5 g.

5,60 €
112 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Olejová farba, čierna, 20 ml - PME


4,00 €
20 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Prašná farba čierna, 10 g - Super Streusel


8,90 €
89 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g – superčierna - Roxy and Rich

Prachová farba 4 g – superčierna - Roxy and Rich

Prašná farba – hlboká čierna. Balenie 4 g.

7,80 €
195 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová farba Matt Black, 25 g - Sugarflair

Gélová farba Matt Black. Balenie 25 g.

5,30 €
21.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Sugarflair (25 g) New Liquorice 855 dortis - Sugarflair

Predstavujeme gélovú potravinársku farbu, ktorá zmení vaše pečenie a zdobenie. Táto koncentrovaná

6,20 €
24.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba čierna, 20 g - Saracino

Gelová barva černá. Balení 20 g.

2,50 €
12.5 € / 100g

Nie je na sklade

Prášková farba Mid night - Edable Art

Prachová barva Mid night od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

3,70 €
20.6 € / 100g

Nie je na sklade

Gélová farba čierna, 30 g - FunCakes

Čierny koncentrovaný gél na farbenie krémov a iných surovín. Balenie 30 g.

3,00 €
10 € / 100g

Nie je na sklade

Aqua Blend 20 ml čierna - colour mill

Aqua Blend čierna. Balenie 20 ml.

7,20 €
36 € / 100ml

Nie je na sklade

Gélová farba Sugarflair (42 g) Extra sýta čierna 860 dortis - Sugarflair

Predstavujeme extra sýtu gélovú potravinársku farbu, ktorá pozdvihne vaše pečenie a zdobenie. Táto

8,00 €
19 € / 100g

Nie je na sklade

Jedlá prášková farba Matt Black, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba Matt Black. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Nie je na sklade

Prírodné potravinárske farbivo čierne, 25 ml - PME

Prírodné potravinárske farbivo — čierne. Balenie 25 ml.

2,90 €
11.6 € / 100ml

Nie je na sklade

Gélová farba Midnight Black, pastelová, 25 g - Sugarflair

Gélová farba Midnight Black. Balenie 25 g.

3,60 €
14.4 € / 100g

Nie je na sklade

Čierne potravinárske farbivo využijete pri príprave výrazných moderných dezertov, elegantných tort aj tematického cukrárskeho zdobenia. Skvele sa hodí na obarvenie fondánu, modelovacích hmôt, krémov, polev, cesta, makróniek, sušienok či drobných dekorácií. Množstvom farbiva dosiahnete odtiene od sivej až po intenzívnu sýtu čiernu.

V ponuke máme čierne potravinárske farby v gélovej, práškovej, kvapalnej i tukovej variante. Typy sa líšia koncentráciou a vhodnosťou pre rôzne použitia, preto vyberajte podľa toho, či farbíte krém, fondán, cesto, čokoládu alebo len zvýrazníte povrch dekorácie.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.