Loading...

Čokoládové farby Cukrový vkus

Filtrovať produkty
Počet produktov: 6

Farba na čokoládu na báze kakaového masla Sugarflair White (35 g) C313 dortis - Sugarflair

Použitie: Otvorte farbu a vložte ju na 10 sekúnd do mikrovlnnej rúry, kým nezačne mäknúť.

8,00 €
22.9 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Farba na čokoládu čierna, 35 g - Sugarflair

Farba na čokoládu: čierna. Balenie 35 g.

5,00 €
14.3 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Farba na čokoládu dark green, 35 g - Sugarflair

Farba do čokolády Dark Green. Balenie 35 g.

5,00 €
14.3 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Farba na čokoládu na báze kakaového masla Sugarflair Pink (35 g) C301 dortis - Sugarflair

Farba na čokoládu na báze kakaového masla — ružová. Balenie 35 g.

4,60 €
13.1 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Farba do čokolády na báze kakaového masla Sugarflair Light Blue (35 g) C306 dortis - Sugarflair

Farba na čokoládu na báze kakaového masla, svetlomodrá. Balenie 35 g.

5,20 €
14.9 € / 100g

Na sklade 5 ks

Farba na čokoládu Orange, 35 g - Sugarflair

Farba na čokoládu, oranžová. Balenie 35 g.

5,00 €
14.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dodajte svojim domácim a profesionálnym čokoládovým cukrovinkám, pralinkám a polevám jedinečný vzhľad s touto čokoládovou farbou od spoločnosti Sugarflair. Pomocou tejto farby môžu byť pralinky zlaté, zelené alebo modré a čokoládová poleva sa môže trblietať v rôznych odtieňoch. Tieto farby sú skvelé na farbenie rozpustenej čokolády. Pomocou farebnej čokolády môžete vytvoriť efektné kresby na povrchu čokolády, modelovacích a poťahovacích hmôt, marcipánu. Roztavená čokoláda zafarbená prípravkom Sugaflair je vhodná na torty, rolády, cupcakes, pralinky a iné malé dezerty. Skvele sa hodí aj na maľovanie štetcom. V tomto prípade postupujte rýchlo, pretože čokoláda rýchlo tuhne. S farbou môžete farbiť aj makrónky. Tieto farby patria medzi vysokokvalitné, 100% jedlé potravinárske farby na báze gélu. Gélové farby Sugar flair sa vyznačujú jasnými farbami a ponúkajú viac ako 10 odtieňov.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.