Loading...

Farby prachu Roxy a Rich Roxy a Rich

Filtrovať produkty
Počet produktov: 39
Akcia
Prašná farba 5 g Natural Midnight Blue - Roxy and Rich

Prašná farba 5 g Natural Midnight Blue - Roxy and Rich

Prachová farba Natural Midnight Blue. Balenie 5 g.

10,00 €
200 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prašný farebný prášok 5 g Natural Yellow - Roxy and Rich

Prašný farebný prášok 5 g Natural Yellow - Roxy and Rich

Prašné farbivo Natural Yellow. Balenie 5 g.

6,40 €
128 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prašná farba 5 g – natural black - Roxy and Rich

Prašná farba 5 g – natural black - Roxy and Rich

Prašné farbivo Natural Black. Balenie 5 g.

5,60 €
112 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prašný prášok 5 g Natural Fuchsia - Roxy and Rich

Prašný prášok 5 g Natural Fuchsia - Roxy and Rich

Prachová farba Natural Fuchsia. Balenie 5 g.

6,90 €
138 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Prašný pigment 5 g Natural Purple - Roxy and Rich

Prašný pigment 5 g Natural Purple - Roxy and Rich

Prašková farba Natural Purple. Balenie 5 g.

6,90 €
138 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Prachový prášok 5 g Natural Blue - Roxy and Rich

Prachový prášok 5 g Natural Blue - Roxy and Rich

Prašková farba Natural Blue. Balenie 5 g.

9,00 €
180 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Praškový farebný púder 5 g Natural Brown - Roxy and Rich

Praškový farebný púder 5 g Natural Brown - Roxy and Rich

Prašný prášok Natural Brown. Balenie 5 g.

8,10 €
162 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g, lesná zelená - Roxy and Rich

Prachová farba 4 g, lesná zelená - Roxy and Rich

Prašná farba – lesná zelená. Balenie: 4 g.

5,70 €
142.5 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Akcia
Prehrať video
Prašné farbivo v prášku 4 g – toskánska hnedá - Roxy and Rich

Prašné farbivo v prášku 4 g – toskánska hnedá - Roxy and Rich

Prašný pigment v odtieni toskánskej hnedej. Balenie 4 g.

5,70 €
142.5 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g – superčierna - Roxy and Rich

Prachová farba 4 g – superčierna - Roxy and Rich

Prašná farba – hlboká čierna. Balenie 4 g.

7,80 €
195 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prašný prášok 5 g Natural Green - Roxy and Rich

Prašný prášok 5 g Natural Green - Roxy and Rich


8,90 €
178 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g — neónovo zelená - Roxy and Rich

Prášková farba 4 g — neónovo zelená - Roxy and Rich

Prašná farba neónovo zelená. Balenie 4 g.

5,50 €
137.5 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Akcia
Prehrať video
Prašná farba 4 g – bordová - Roxy and Rich

Prašná farba 4 g – bordová - Roxy and Rich

Prašné farbivo v prášku bordovej farby. Balenie 4 g.

5,90 €
147.5 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Akcia
Prehrať video
Prašná farba 4 g – tyrkysová - Roxy and Rich

Prašná farba 4 g – tyrkysová - Roxy and Rich

Prašný odtieň tyrkysovej. Balenie 4 g.

6,00 €
150 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g — superčervená - Roxy and Rich

Prachová farba 4 g — superčervená - Roxy and Rich

Prachová farba Superčervená. Balenie 4 g.

7,80 €
195 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Akcia
Prachová metalická farba 2,5 g — Highlighter Bronze - Roxy and Rich

Prachová metalická farba 2,5 g — Highlighter Bronze - Roxy and Rich

Prašná kovová farba Bronze. Balenie 2,5 g.

6,20 €
248 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Prašná farba 5 g Natural Orange - Roxy and Rich

Prašná farba 5 g Natural Orange - Roxy and Rich

Prachový odtieň Natural Orange. Balenie 5 g.

6,40 €
128 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prachová metalická farba 2,5 g — Highlighter Lovely Rose Gold - Roxy and Rich

Prachová metalická farba 2,5 g — Highlighter Lovely Rose Gold - Roxy and Rich

Metalická prášková farba v odtieni Lovely Rose Gold. Obsah balenia: 2,5 g.

6,30 €
252 € / 100g

Na sklade 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g – červená - Roxy and Rich

Prachová farba 4 g – červená - Roxy and Rich

Prachová farba červená. Balenie 4 g.

6,10 €
152.5 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g – zlatá - Roxy and Rich

Prachová farba 4 g – zlatá - Roxy and Rich

Prašná farba – zlatá. Balenie: 4 g.

5,50 €
137.5 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Akcia
Prehrať video
Prašová farba 4 g — tyrkysová - Roxy and Rich

Prašová farba 4 g — tyrkysová - Roxy and Rich

Prašný prášok – tyrkysový. Balenie: 4 g.

5,50 €
137.5 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prehrať video
Práškový pigment 4 g — zelený javorový list - Roxy and Rich

Práškový pigment 4 g — zelený javorový list - Roxy and Rich

Prášková farba „Zelený javorový list“. Balenie 4 g.

5,50 €
137.5 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g neónovo-modrá - Roxy and Rich

Prachová farba 4 g neónovo-modrá - Roxy and Rich

Prašná farba neónovo modrá. Balenie: 4 g.

5,50 €
137.5 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g — nebesky modrá - Roxy and Rich

Prášková farba 4 g — nebesky modrá - Roxy and Rich

Prašná farba nebesky modrá. Balenie: 4 g.

5,50 €
137.5 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g – neónová oranžová - Roxy and Rich

Prášková farba 4 g – neónová oranžová - Roxy and Rich

Prašný odtieň neónovej oranžovej. Balenie 4 g.

5,00 €
125 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g – oranžová - Roxy and Rich

Prachová farba 4 g – oranžová - Roxy and Rich

Prachová farba – oranžová. Balenie 4 g.

5,50 €
137.5 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g – neónovožltá - Roxy and Rich

Prášková farba 4 g – neónovožltá - Roxy and Rich

Prašný pigment neónovo žltý. Balenie: 4 g.

5,50 €
137.5 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
Prehrať video
Práškový pigment 4 g citrónovožltý - Roxy and Rich

Práškový pigment 4 g citrónovožltý - Roxy and Rich

Prašková farba citrónovo žltá. Balenie 4 g.

5,70 €
142.5 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
Prachová metalická farba 2,5 g Highlighter Special Rose Gold - Roxy and Rich

Prachová metalická farba 2,5 g Highlighter Special Rose Gold - Roxy and Rich

Metalický práškový pigment v odtieni rose gold. Balenie 2,5 g.

6,30 €
252 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prachová metalická farba 2,5 g — Highlighter Soft Rose Gold - Roxy and Rich

Prachová metalická farba 2,5 g — Highlighter Soft Rose Gold - Roxy and Rich

Metalický prášok, odtieň Soft Rose Gold. Balenie 2,5 g.

6,30 €
252 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prachová metalická farba 2,5 g — Highlighter Red Amber - Roxy and Rich

Prachová metalická farba 2,5 g — Highlighter Red Amber - Roxy and Rich

Metalický prachový pigment, odtieň Red Amber. Balenie 2,5 g.

6,30 €
252 € / 100g

Na sklade 5 ks
Akcia
Prehrať video
- 7%
Prášková farba 4 g, drevená - Roxy and Rich

Prášková farba 4 g, drevená - Roxy and Rich

Prachová farba na drevo. Balenie 4 g.
6,20 €
5,80 €
145 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g, modrá Imperial - Roxy and Rich

Prachová farba 4 g, modrá Imperial - Roxy and Rich

Prašková farba, modrá. Balenie 4 g.

6,10 €
152.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Prehrať video
Prašková farba 4 g — levanduľa - Roxy and Rich

Prašková farba 4 g — levanduľa - Roxy and Rich

Prašková farba — levanduľová. Balenie 4 g.

6,40 €
160 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prehrať video
Prášková farba 4 g svetlofialová - Roxy and Rich

Prášková farba 4 g svetlofialová - Roxy and Rich

Prašná farba svetlofialová. Balenie 4 g.

6,70 €
167.5 € / 100g

Na sklade 4 ks
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g – fialová - Roxy and Rich

Prachová farba 4 g – fialová - Roxy and Rich

Prachová farba, fialová. Balenie: 4 g.

6,40 €
160 € / 100g

Na sklade 5 ks

Spoločnosť Roxy & Rich neúnavne pracovala na tom, aby dekoratérom priniesla najlepšie dostupné práškové farby. Od farieb cez lesky až po okvetné lístky a zvýrazňovače. Spoločnosť Roxy & Rich poskytla najživší a najrozmanitejší sortiment jedlých práškových farieb s najlepším krytím. Náš sortiment farieb poskytuje sýte a intenzívne farby, ktoré sú odolné voči vyblednutiu aj na slnku. Lesklé práškové farby dodajú všetkým vašim jedlým aj nejedlým dekoráciám obrovský lesk a žiarivé farby. Ďalším skvelým radom sú zvýrazňovacie prachové farby. Dodajú vašim dekoráciám metalický povrch a obrovský lesk, podobne ako disko prach, len tento je úplne jedlý. Kvalitu týchto práškov musíte naozaj vidieť, aby ste uverili. Či už ste skúsený cukrár, ktorý hľadá tú najlepšiu povrchovú úpravu, alebo začiatočník dekorátor, ktorý chce ušetriť čas a zároveň získať žiarivé farby, s Roxy & Rich Dusts nemôžete urobiť chybu.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.