Loading...
Akcia
Prašný pigment 5 g Natural Purple - Roxy and Rich

Prašný pigment 5 g Natural Purple - Roxy and Rich

bez mlieka bez mlieka
bezlepkové bezlepkové
vegánske vegánske
kóšer kóšer
Prašková farba Natural Purple. Balenie 5 g.
Na sklade > 10 ks
U vás 7.10.2026

6,90 €
138 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Práškové farby rozpustné v tukoch fungujú tak, že pigmenty sa rozpúšťajú priamo v mastných potravinách – napr. v čokoláde, kakaovom masle, maslovom kréme a iných sladkostiach. Tieto práškové farby nie sú rozpustné vo vode, takže nehrozí stekanie ani jednoduché rozmazanie. Rad prírodných práškových farieb, do ktorého táto farba patrí, ponúka: - 100 % prírodný rastlinný pôvod (biela je z prírodného minerálu) - matný finiš - okamžité sfarbenie - zachovanú konzistenciu - 100 % jedlé - bez lepku - bez laktózy - vhodné pre vegetariánov, vegánov a košer - 11 krásnych odtieňov Farbu môžete zamiešať do rozpustenej bielej čokolády, kakaového masla, maslového krému alebo do iných tukových potravín.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 5 g

Zloženie produktu

Ryžový proteín, extrakt zo semien annatta (E1160b)

Krajina pôvodu

Austrália

Ďalšie informácie

Farba fialová
Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
Roxy & Rich Inc.
H500-18005 rue Lapointe Mirabel, QC, J7J 0G2
info#roxyandrich.com
www.roxyandrich.com

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – fialové - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E132, E122). Obsah čistého farbiva: 7,9 ± 0,5 %. Návod: Rozpustit

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny práškový perleťový pigment Fractal - Moonlight Lilac (2,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba, ideálna na suché štetcové tieňovanie alebo na mokré maľo

6,60 €
264 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívne práškové farbivo Fractal - Viola (1,5 g) 6165 dortis - Fractal

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové farbenie a tieňovanie kvetov z cukrárskych hmô

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prašný púder Lilac, 10 g - Super Streusel


8,80 €
88 € / 100g

Na sklade > 10 ks