Loading...

Fialové potravinárske farbivo

Počet produktov: 58

Gélová farba tubička (Violet) fialová 20 g - Food Colours

Fialová gélová farba v tube pre ľahké dávkovanie. Vhodná na farbenie fondánu, marcipánu aj krému.

2,10 €
10.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba FIALOVÁ, 28 g - Wilton

Fialová gélová farba na farbenie cukrárskych hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) – fialové - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E132, E122). Obsah čistého farbiva: 7,9 ± 0,5 %. Návod: Rozpustit

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Violet) fialová 35 g - Food Colours

Fialová gélová farba na farbenie potahovacích aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

4,00 €
11.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba fialová, 30 g - FunCakes

Gélová farba v odtieni fialovej. Balenie 30 g.

3,40 €
11.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Violet (30 g) - Fractal

Koncentrovaná gélová farba, ideálna na tónovanie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Prehrať video
Gélová farba fialová 28 g - Decora

Gélová farba fialová 28 g - Decora

Fialová gély farba v kelímku.

2,70 €
9.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Lavender (30 g) - Fractal

Koncentrovaná gélová farba ideálna na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Koncentrované farbivo RD ProGel® – lila, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel® v odtieni ľila, balenie 25 g.

4,70 €
18.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba – fialová – 25 g - Colour Splash


4,90 €
19.6 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Periwinkle (30 g) - Fractal

Koncentrovaná gélová farba, ideálna na tónovanie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – fialová, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel®. Fialová, balenie 25 g.

4,90 €
19.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Prehrať video
PME gélová farba – svetlofialová, 25 g - PME

PME gélová farba – svetlofialová, 25 g - PME

Jemne fialovú gélovú farbu si obľúbite pre jednoduchú aplikáciu a dokonalý výsledok. Farbu na sfar

2,50 €
10 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekoratívny práškový perleťový pigment Fractal - Moonlight Lilac (2,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba, ideálna na suché štetcové tieňovanie alebo na mokré maľo

6,60 €
264 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prírodné fialové farbivo Yes Superfood – motýlí hrášok (80 g) - dortis

Jedno balenie obsahuje 80 g prášku z kvetov motýľieho hrášku — odporúčaná denná dávka vystačí približ

17,60 €
35.2 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Dekoratívne práškové farbivo Fractal - Orchid Purple (1,7 g) 4868 dortis - Fractal

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové farbenie a tieňovanie kvetov z potahovacích hm

4,70 €
276.5 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Dekoratívne práškové farbivo Fractal - Viola (1,5 g) 6165 dortis - Fractal

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové farbenie a tieňovanie kvetov z cukrárskych hmô

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
Prašný pigment 5 g Natural Purple - Roxy and Rich

Prašný pigment 5 g Natural Purple - Roxy and Rich

Prašková farba Natural Purple. Balenie 5 g.

6,90 €
138 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba levanduľová 30 g, extra krycia - K2 - George Fondant Kft - K2

Gélová farba levanduľová, extra pigmentovaná. Balenie 30 g.

2,40 €
8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Rozpustné farbivo Lily 10g - Ja latarte

Vytvorte dezerty s ľahkosťou a eleganciou – vodorozpustné farbivo LILY dodá vášmu pečeniu jemný pa

4,80 €
48 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Rozpustné farbivo Bramble 10 g - Ja latarte

Vodou rozpustné farbivo BRAMBLE poskytne vašim dezertom hlboký odtieň zrelých čer

4,80 €
48 € / 100g

Na sklade 4 ks

Prašná farba Mauve Mist - Edable Art

Prachová farba Mauve Mist od Edible Art na jednoduché maľovanie jedlých dekorácií a motívov.

3,70 €
20.6 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Prášková farba African Violet - Edable Art

Prachová barva African Violet od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,50 €
25 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Piesková farba Flash Amethyst - Edable Art

Prachová barva Flash ametyst od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,30 €
29.4 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba Sugarflair (25 g) Grape Violet - Sugarflair

Predstavujeme gélovú potravinársku farbu, ktorá zmení váš prístup k pečeniu a zdobeniu. Koncentrovaná

3,80 €
15.2 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

PME gélová farba – kráľovská fialová, 25 g - PME

Gélová farba v odtieni kráľovská fialová je praktická a jednoduchá na použitie. Rýchlo a rovnomern

2,50 €
10 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Rozpustné farbivo Purple Lilac 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné farbivo PURPLE LILAC dodá vašim dezertom jemný fialovo-lilavý odtieň, ktorý pôsobí

4,80 €
48 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba (Bishop Violet) — biskupská fialová, 35 g - Food Colours

Gélová farba v odtieni biskupskej fialovej na farbenie potahovacích a modelovacích hmôt, krémov a mar

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Rozpustné farbivo Brave Purple 10 g - Ja latarte

Vodou rozpustné farbivo BRAVE PURPLE dodá dezertom intenzívny, hlboký fialový odt

4,80 €
48 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Jedlá prášková farba Grape Violet, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba Grape Violet. Balenie 7 ml.

3,00 €
4.3 € / 100ml

Na sklade posledné 3 kusy

Jedlá prášková farba Heather, 7 ml - Sugarflair

Jedlá prášková farba heather. Balenie 7 ml.

3,10 €
4.4 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Prašný púder Lilac, 10 g - Super Streusel


8,80 €
88 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Rozpustné farbivo Grape 10 g - Ja latarte

Vodou rozpustné farbivo GRAPE dodá vašim dezertom elegantný a sytý odtieň fialove

5,30 €
53 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Gélová farba fialová, 25 g - Sugarflair

Gélová farba fialová, balenie 25 g.

3,20 €
12.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prachová farba Lilac Shimmer - Edable Art

Prachová barva Lilac shimmer od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

5,30 €
29.4 € / 100g

Na sklade 4 ks

Prachová farba Empress Purple - Edable Art

Prachová barva Empress purple od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

4,50 €
25 € / 100g

Na sklade 4 ks

Fialové potravinárske farbivo je ideálne pre jemné pastelové dezerty aj výrazné moderné torty. Použijete ho na sfarbenie krémov, fondánu, potahovacích hmôt, polev, ciest, makróniek, cupcakes, sušienok a ďalších cukrových dekorácií. Podľa odtieňa a množstva dosiahnete jemnú levanduľovú, sýtu fialovú, slivkovú alebo hlbokú tmavofialovú.

V ponuke sú fialové potravinárske farby v rôznych podobách – gélové, pastové, tekuté, práškové aj tukové. Rôzne typy sa líšia koncentráciou a spôsobom použitia, preto vyberajte podľa toho, či farbíte krém, fondant, cesto, čokoládu alebo chcete len zvýrazniť povrch hotovej dekorácie.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.