Loading...

Modré potravinové farbivo

Počet produktov: 107
Akcia
- 29%
Rozpustné farbivo Dark Spirulina 50 g - Ja latarte - expirácia 12/2026 - La tarte

Rozpustné farbivo Dark Spirulina 50 g - Ja latarte - expirácia 12/2026 - La tarte

Objav silu prírody v odtieni oceánu – prírodné farbivo DARK SPIRULINA premení tvoje dezerty na ele
21,10 €
15,00 €
30 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Gélová farba NEBESKÁ MODRÁ, 28 g - Wilton

Gélová farba, odtieň nebesky modrá, na farbenie potahovacích hmôt, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35

3,30 €
11.8 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Gélová farba tuba (Blue) 20 g - Food Colours

Modrá gélová farba Food Colours v tube 20 g ľahko zafarbí fondant, marcipán, krémy, polevy aj cest

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Jedlá prášková farba Fractal – Lagoon Blue, 2,6 g - Fractal

Jedlá prášková farba Fractal – Lagoon Blue, 2,6 g - Fractal

Dodaj fondánu, krému, čokolády i cukrovému zdobeniu svieži svetlomodrý odtieň Lagoon Blue

4,00 €
153.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba KRÁĽOVSKÁ MODRÁ, 28 g - Wilton

Gélová farba v odtieni kráľovská modrá na farbenie fondánov, cesta a krémov. Hmotnosť: 28,35 g.

2,80 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Azure Blue) – azúrovomodrá, 35 g - Food Colours

Azúrovomodrá gélová farba na sfarbenie potahovacích a modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

3,90 €
11.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinové práškové farby (5 g) – modrá - AROCO

Potravinové práškové farbivo v modrej farbe. Balenie 5 g.

1,30 €
26 € / 100g

Na sklade 4 ks

Gélová farba Teal tyrkysová 28 g - Wilton

Intenzívna gelová farba Wilton v odtieni Teal vytvorí nádhernú tyrkysovú farbu v krémoch, cestách

3,10 €
11.1 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba (Blue) modrá 35 g - Food Colours

Modrá gélová farba na farbenie potahových aj modelovacích hmôt, krémov a marcipánu.

4,00 €
11.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba modrá, 30 g, extra farebná - K2 - George Fondant Kft - K2

Gélová farba v intenzívnej modrej farbe. Balenie 30 g.

2,40 €
8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba modrá 30 g - FunCakes

Gélová farba na farbenie cesta, krémov a potahovacích hmôt. 30 g v balení.

3,10 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Farba do tukov 15 g, modrá - Decora

Farba do tukov, modrá. 15 g v balení. Zloženie: práškový cukor, voda, bielky, farbivá: košenila, kurk

4,30 €
28.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba kráľovská modrá, 35 g - Food Colours

Kráľovsky modrá gélová farba na tónovanie všetkých druhov potahovacích hmôt.

3,80 €
10.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, modrá (obloha) - colour mill


8,10 €
40.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Gélová farba modrá BIO, 25 g - RUF

Gélová farba modrá BIO, 25 g - RUF

Gélová farba, modrá BIO. Balenie 25 g.

3,00 €
12 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba „nebesky modrá“, 30 g - FunCakes

Gélová farba nebesky modrá na sfarbenie potahovacej hmoty, marcipánu aj cesta. Balenie obsahuje 30 g.

3,00 €
10 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prírodné farbivo modré Yes Superfood modrá spirulina (50 g) - dortis

Jedno balenie obsahuje 50 g prášku z modrej spiruliny — čo zodpovedá odporúčanej dennej dávke na prib

19,30 €
38.6 € / 100g

Na sklade 4 ks

Koncentrované farbivo RD ProGel® – modrý zafír, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel® — odtieň „modrý safír“, balenie 25 g.

4,80 €
19.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba – námornícka modrá – 25 g - Colour Splash


4,60 €
18.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba svetlomodrá 28 g - Decora

Svetlo modrá gélová farba v šálke.

3,00 €
10.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, námornícka modrá - colour mill


7,90 €
39.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny perleťový práškový pigment Fractal – Frozen Blue (2,5 g) - Fractal

Jemne mletá potravinárska prášková farba, vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľova

6,10 €
244 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal – Blue Denim (30 g) - Fractal

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – azúrová modrá, 25 g - Rainbow Dust

Pre gél Rainbow Dust ide o vysoko koncentrované farbivo!

5,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml svetlomodrá - colour mill


8,10 €
40.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Gélová farba tyrkysová, 30 g - FunCakes

Gélová farba v odtieni tyrkysová. Balenie 30 g.

3,70 €
12.3 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Koncentrovaná farba RD ProGel® – námornícka modrá, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel® — námornícka modrá, balenie 25 g.

4,70 €
18.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, kobaltová modrá - colour mill

Olejová farba Colour Mill — vysoko koncentrovaná kobaltová modrá. Balenie 20 ml.

7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Gélová farba – páví modrá – 25 g - Colour Splash


4,70 €
18.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal – Baby Blue (4 g) 6142 dortis - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo suché maľovan

5,10 €
127.5 € / 100g

Na sklade posledný 1 kus

Koncentrovaná farba RD ProGel® – svetlomodrá, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel®. Svetlomodrá, balenie 25 g.

5,10 €
20.4 € / 100g

Na sklade 4 ks

Jedlá prášková farba Fractal – Royal Blue (1,6) - Fractal

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

4,70 €
235 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba svetlomodrá, 30 g - FunCakes

Gélová farba v odtieni svetlomodrej. Balenie 30 g.

3,40 €
11.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba – tyrkysová – 25 g - Colour Splash


4,70 €
18.8 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Koncentrované farbivo RD ProGel® – nebesky modrá, 25 g - Rainbow Dust

Koncentrovaná farba RD ProGel® modrá, balenie 25 g

4,80 €
19.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba kráľovsko modrá 30 g - FunCakes

Gélová farba, odtieň kráľovská modrá. Balenie 30 g.

3,10 €
10.3 € / 100g

Na sklade 5 ks

Modré potravinárske farbivo využijete všade tam, kde chcete dezertom dodať jemný svetlomodrý tón, výraznú kráľovskú modrú alebo hlboký tmavomodrý odtieň. Skvele sa hodí na zdobenie narodeninových tort, cupcake-ov, macaronov, sušienok, cake popov i tematických dezertov inšpirovaných morom, oblohou, rozprávkovými postavami alebo zimnými motívmi.

V ponuke nájdete modré potravinárske farby v rôznych prevedeniach – gélové, pastové, práškové, tekuté aj farby vhodné do čokolády. Vyberte si správny typ podľa toho, či budete farbiť krém, potahovaciu hmotu, cesto, polevu, čokoládu alebo len zvýrazníte povrch hotovej dekorácie.

Top produkty sa triedia podľa predaja a skladovej dostupnosti, potom sa náhodne pridávajú produkty v zľave a nové produkty.