Loading...

Olejová farba červená 20 ml - PME

Olejová barva červená. Balení 20 ml.
Na sklade posledný 1 ks
U vás 7.10.2026

4,20 €
21 € / 100ml
Ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Olejové barvy jsou ideální pro dosažení zářivě červené barvy. Toto potravinářské barvivo má vysokou krycí schopnost a zůstává jasné, a to i při použití v tmavých nebo tučných ingrediencích, jako je ganache nebo bílá čokoláda. Používejte červenou barvu na vánoční dekorace, srdíčka, růže nebo dorty s hasičskou či cirkusovou tématikou. Použití Před použitím lahvičku protřepejte a naneste barvu pipetou pro přesné dávkování. Je barvivo kvůli nižším teplotám trochu sirupovité? Rychlé 3 až 5 sekundy v mikrovlnné troubě usnadní jeho opětovné použití. Vhodné pro: Máslový krém Ganache Fondán Čokoládu Těsto na dort Specifikace: Červená Na olejové bázi Obsah: 20 ml

Objem

Balenie obsahuje: 20 ml

Zloženie produktu

Repkový olej, farbivo (E129), emulgátory (E322, E433). Upozornenie: E129 môže nepriaznivo ovplyvniť aktivitu a pozornosť u detí.

Krajina pôvodu

Spojené kráľovstvo

Ďalšie informácie

Farba Červená
Výrobná spoločnosť
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametre

Kategória: Farby na pralinky
Farby na čokoládu
potravinárske farby
Červené potravinárske farbivo
Výrobca PME
EAN 5061027436536
Kód produktu p0700

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Potravinárske práškové farbivo (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E102, E110). Obsah čistého farbiva: 9,0 ± 0,5 %. Návod: Časť o

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) červeň malinová 3221 dortis - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E122). Obsah čistého farbiva: 4,8 ± 0,5 %. Návod: Časť obsahu vrecka

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba červená 30 g extra farbiaca - K2 - George Fondant Kft. - K2

Gélová farba, intenzívna červená. Balenie 30 g.

2,40 €
8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba červená, 20 g - Saracino

Gelová barva červená. Balení 20 g.

2,60 €
13 € / 100g

Na sklade > 10 ks