Loading...
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Zloženie produktu

Repkový olej, farbivo {E120}, emulgátory {E322, E433}, maltodextrín.

Alergény sója

Krajina pôvodu

Spojené kráľovstvo

Ďalšie informácie

Farba ružová
Výrobná spoločnosť
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametre

Kategória: Farby na pralinky
Farby na čokoládu
potravinárske farby
Výrobca PME
EAN 5061027436550
Kód produktu p0702

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná čierna - colour mill


8,30 €
41.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks
Nové
Potravinárske farbivo SuperiOil Pine Green, 30 g - Fractal

Potravinárske farbivo SuperiOil Pine Green, 30 g - Fractal

Obarvi čokoládu, ganache, máslové krémy i další tukové hmoty do sytě tmavě zeleného odstínu pomocí ol

6,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Nové
Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová - colour mill

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, levanduľová - colour mill


7,70 €
38.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Olejová farba 20 ml, vysoko koncentrovaná, námornícka modrá - colour mill


7,90 €
39.5 € / 100ml

Na sklade > 10 ks