Loading...

Perníkové korenie extra (50 g) - Koření

Perníkové korenie extra. Balenie: 50 g.
Nie je na sklade

2,20 €
4.4 € / 100g
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Perníkové korenie extra je sypaná zmes orieškovej farby s intenzívnou, aromatickou chuťou. Skvele sa hodí na pečenie perníkov a vianočky, ale aj do vareného vína.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 50 g

Zloženie produktu

škorica, nové korenie, klinčeky, aníz, koriander, fenikel, muškátový kvet, protihrudkujúca látka E551

Krajina pôvodu

Slovensko

Výrobná spoločnosť
Jelínek & syn Profikoření, s.r.o.
Fryštátská 902 / 7, Havířov - Prostřední Suchá 735 64
info@profikoreni.cz
www.profikoreni.cz

Technické parametre

Kategória: Korenie
Výrobca Koření
EAN 2700001200024
Kód produktu KO4000016

Recenzia

100 %
spokojnosť
Super
100%
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Mletá citrónová kôra, 30 g - Grešík

Citrónová kôra mletá Grešík. Balenie 30 g.

2,70 €
9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Mletý klinček (50 g) - Koření

Korenie klinček mletý je ideálne na dochutenie múčnikov i kompótov. Balenie 50 g.

3,30 €
6.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Škorica celá 8 cm (100 g) - Koření

Celá škorica (škoricovník čínsky). Balenie: 100 g.

5,90 €
5.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Badian mletý (50 g) — korenie - Koření

Badián mletý je vyrobený z lesklých semien plodov badiánu. Balenie 50 g.

3,20 €
6.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks