Loading...

Koření


Filtrovať produkty
Počet produktov: 22

Rýchlosiľ, propaganda, nakladacia soľ bez jódu (1 kg) - Koření

Dusitanová nakládací soľ, ktorá neobsahuje jód. Označuje sa ako rýchlosťová soľ, praganda či nakládac

1,90 €

Na sklade > 10 ks

Rýchlosiľ, propaganda, nakladacia soľ s jódom (1 kg) - Koření

Dusitanová nakládací soľ, ktorá obsahuje jód. Označuje sa ako rýchlosíľ, praganda či nakládacia soľ.

2,00 €
0.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dunajská klobása (200 g) korenie - Koření

Zmes korení na dunajskú klobásu. Balenie 200 g.

5,00 €

Na sklade posledný 1 kus

Mletý klinček (50 g) - Koření

Korenie klinček mletý je ideálne na dochutenie múčnikov i kompótov. Balenie 50 g.

3,30 €
6.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Škorica celá 8 cm (100 g) - Koření

Celá škorica (škoricovník čínsky). Balenie: 100 g.

5,90 €
5.9 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Badián celý (50 g) - celé hviezdy aj lámané kúsky korenia - Koření

Badian – v balení nájdete celé hviezdy aj drobné kúsky. Balenie 50 g.

2,30 €
4.6 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Badian mletý (50 g) — korenie - Koření

Badián mletý je vyrobený z lesklých semien plodov badiánu. Balenie 50 g.

3,20 €
6.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks
Akcia
Mäta mletá (50 g) - Koření

Mäta mletá (50 g) - Koření

Sušená mäta kučeravá — ideálne na dochutenie mäsových a rybacích jedál, tiež výborná do nápojov a lik

1,10 €
2.2 € / 100g

Na sklade posledné 2 kusy

Zázvor mletý (50 g) - Koření

Mletý zázvor sa pripravuje z koreňov rovnomennej rastliny. Balenie 50 g.

1,80 €
3.6 € / 100g

Na sklade posledné 3 kusy

Bacon - zmes na slaninu (100g) korenie - Koření

Zmes korenín na slaninu a údeniny. Balenie 100 g.

4,40 €

Na sklade > 5 ks

Cigánský salám (200 g) korenie - Koření

Zmes korenín na cikánsku salámu. Balenie 200 g.

6,70 €

Na sklade posledné 2 kusy
Akcia
Komínová klobása (200 g) korenie - Koření

Komínová klobása (200 g) korenie - Koření

Komínová klobása – korenie. Balenie 200 g.

4,10 €

Na sklade > 5 ks

Vídeňské párky (100 g) korenie - Koření

Zmes korenín na vídeňské párky. Balenie 100 g.

4,00 €

Na sklade > 5 ks

Klinček celý (50 g) - Koření

Klinček celý – balenie 50 g

2,40 €
4.8 € / 100g

Na sklade > 5 ks

Komínová klobása (100 g) korenie - Koření

Komínová klobása - korenie. Balenie 100 g.

2,90 €

Na sklade posledný 1 kus
Akcia
Biela klobása - vínová 200 g - Koření

Biela klobása - vínová 200 g - Koření

Zmes korenín na bielu vínnu klobásu. Balenie 200 g.

7,70 €

Na sklade posledné 2 kusy

Bacon - zmes na slaninu (200 g) korenie - Koření

Zmes korenín na slaninu a údeniny. Balenie 200 g.

8,10 €

Na sklade 4 ks
Akcia
- 13%
Cigánský salám (100 g) korenie - Koření

Cigánský salám (100 g) korenie - Koření

Zmes korení na cikánsku salámu. Balenie 100 g.
3,50 €
3,00 €

Na sklade 5 ks

Debrecínske párky (100 g) korenie - Koření

Zmes korení na dochutenie párkov a salámov Debrecínske párky. Balenie 100 g.

5,40 €

Na sklade 4 ks

Vysočina zmes (100 g) korenia - Koření

Vysočina je zmes korenín na známy salám. Balenie 100 g.

5,00 €

Na sklade 4 ks

Biela klobása - vínová 100 g korenie - Koření

Zmes korení na bielu vínnu klobásu. Balenie 100 g.

5,40 €

Na sklade posledné 3 kusy

Perníkové korenie extra (50 g) - Koření

Perníkové korenie extra. Balenie: 50 g.

2,20 €
4.4 € / 100g

Nie je na sklade