Loading...
Nové
Potravinárske farbivo SuperiOil Pine Green, 30 g - Fractal

Potravinárske farbivo SuperiOil Pine Green, 30 g - Fractal

Obarvi čokoládu, ganache, máslové krémy i další tukové hmoty do sytě tmavě zeleného odstínu pomocí olejové potravinářské barvy, která je určená právě pro suroviny s vyšším obsahem tuku.
Na sklade > 10 ks
U vás 7.10.2026

6,00 €
20 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Tmavomodrozelená olejová potravinárska farba je ideálna tam, kde vodou riediteľné farby nestačia. Vďaka olejovej báze sa ľahko vmieša do čokolády, kakaového masla, ganache, maslových krémov, fondantov a ďalších tukových cukrárskych hmôt. Odtieň Pine Green poskytuje hlbokú tmavú zelenú — skvelú na vianočné dezerty, lesné motívy, dinosaurové torty alebo elegantné tmavozelené dekorácie.

Pred použitím farbu dôkladne pretrepte a pridávajte postupne po malých dávkach, kým nedosiahnete želanú intenzitu. Balenie obsahuje 30 g / 30 ml. Farba neobsahuje E171 a je vhodná pre vegánske a bezlepkové výrobky.

Pri práci odporúčame používať kovové pomôcky, pretože intenzívne olejové farbivá sa ťažšie odstraňujú z plastu, dreva alebo textilu.

Hlavné výhody:

  • tmavý zelený odtieň Pine Green,
  • olejová báza vhodná do tukových hmôt,
  • vhodná na čokoládu, ganache, maslové krémy a fondant,
  • balenie 30 g / 30 ml,
  • bez E171,
  • bez lepku,
  • vhodná pre vegánov,
  • intenzívne zafarbenie už pri malom množstve.


Hmotnosť

Balenie obsahuje: 30 g

Zloženie produktu

Frakcionovaný kokosový olej. Farby: E133 – brilantná modrá FCF, E102 – tartrazín, E153 – rastlinné uhlie. Farbivo E102 môže nepriaznivo ovplyvniť správanie a pozornosť u detí.

Výrobná spoločnosť
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Technické parametre

Kategória: Farby na pralinky
Farby na čokoládu
potravinárske farby
Zelené potravinárske farbivo
Výrobca Fractal
EAN 5999092908620
Kód produktu 8620

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Gélová farba Fractal – Mentol (30 g) 6197 dortis - Fractal

Koncentrované gélové farbivo vhodné na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cesta.

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gélová farba Fractal - Lime Green (30 g) 6819 dortis - Fractal

Koncentrovaný gélový pigment ideálny na farbenie potahovacích hmôt, krémov, gélov a cestíčok

4,90 €
16.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Gélová farba zelená BIO, 25 g - RUF

Gélová farba zelená BIO, 25 g - RUF

BIO gélová farba zelená RUF. Balenie: 25 g.

2,80 €
11.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Dark Green (1,5 g) 6251 dortis - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, ktoré môžete štetcom tieňovať nasucho alebo maľovať na

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 10 ks