Loading...

Zlatý sprej na čokoládu 4 g -

Zlatý sprej na čokoládu. Balenie 4 g.
Nie je na sklade

4,70 €
117.5 € / 100g
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Nafarbiť čokoládu a dať jej luxusný vzhľad môžete týmto zlatým sprejom. Veľmi dobre a rovnomerne sa nanáša na väčšie aj menšie plochy.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 4 g

Zloženie produktu

Farby (oxid titaničitý, oxidy železa)

Krajina pôvodu

Spojené kráľovstvo

Ďalšie informácie

Farba zlatá

Technické parametre

Kategória: Čokoládové farby v spreji
potravinárske farby
EAN 3324690036895
Kód produktu 1SP07OR

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Saténový sprej bílý 100 ml - PME

Veľmi jemný velvet sprej so sametovou textúrou na zdobenie dezertov. Objem 100 ml.

9,20 €
9.2 € / 100ml

Na sklade > 10 ks

Sprej so zamatovým efektom, 250 ml, biely - Solchim Food

Dokonalý semišový efekt rýchlo a jednoducho vďaka praktickému spreju.

20,20 €
8.1 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Sprej so zamatovým efektom, 250 ml — žltý - Solchim Food

Dosiahnite dokonalý semišový vzhľad rýchlo a jednoducho s praktickým sprejom.

19,20 €
7.7 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Farba v spreji pastelová na čokoládu AF (biela) 100 ml - Ambrosio - Vola colori

Potravinárska farba v spreji je vhodná na čokoládu, praliny a ďalšie výrobky z čokolády. Balenie 100

7,90 €
7.9 € / 100ml

Na sklade > 5 ks